Свічки церковні з бджолиного воску №80/400 шт.
Подарунок- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: №80-400-17
1 000 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (67) 129-18-24Андрій
Свічки з бджолиного воску довгі 400 шт.
Тонка воскова свічка заввишки 18 сантиметрів і завтовшки всього 0.6 см найкраще підійде насамперед для домашньої молитви. Вона не тільки допоможе краще сконцентруватися на процесі спілкування з Богом, а й створить особливу атмосферу умиротворення. Якщо ж ви приносите молитву на світанку або перед сном, офірка також виступить джерелом освітлення – вмикати штучне світло в такому випадку не буде потреби. До того ж під час горіння ви зможете насолоджуватись легким медовим ароматом, що походить від свічки.
Вага стандартної упаковки – 2 кілограми. Вона містить цілих 400 свічок – такої кількості вам точно вистачить надовго. Блістерна упаковка допоможе посилці доїхати до вас цілою та неушкодженою.

Viber 0959242757
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Ні |
| Вид свічки | Церковна/ритуальна |
| Висота свічки | 180 мм |
| Діаметр свічки | 6 мм |
| Кількість свічок в наборі | 400 шт. |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Бурштиновий |
- Ціна: 1 000 ₴/упаковка
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Свічки церковні з бджолиного воску №80/400 шт.»




